Seřizovač / provozní zámečník

Jsme stabilní rozvíjející se firma s dlouhou tradicí, přátelskou atmosférou a hledáme nového

kolegu / kolegyni na pozici:

Náplň práce:

seřízení a opravy strojů a zařízení, kamerových a jemných mechanických systémů tak, aby byl zajištěn plynulý chod výroby a provozní stav budovy ve směnném provozu. Preventivní prohlídky strojů a zařízení včetně testování a kalibrace kontrolních mechanismů. Vyhláška 50 je výhodou, je možné si jí však udělat u nás.

nebo telefon:  286 001 321

Nabízíme

  • odpovídající mzdové ohodnocení s bonusovým programem
  • rozmanitou pracovní činnost v moderní společnosti
  • práci v příjemném kolektivu
  • profesní růst
  • závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené

Požadujeme

  • vyučení
  • uživatelskou znalost PC
  • schopnost učit se novým věcem
  • manuální zručnost

Pracovní obuv Scholl - obuv, ve které se budete cítit po celý den jako v bavlnce. Autojeřáby Praha včetně proškolené obsluhy. Aroma lampy v širokém výběru.